Test osobowości on line

Test osobowości on line.

Test osobowości on line jakim jest Test Mirror jest obrazkowym testem diagnostycznym. Jego psychometryczne właściwości pozwalają na dokładne i wielowymiarowe pomiary osobowości. Ten test osobowości on line jest jednym z niewielu na rynku polskim, który spełnia naukowe standardy i podlega ochronie danych osobowych przez GIODO.

Test osobowości Mirror jest dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani poznaniem siebie. Dzięki pomiarowi cech osobowości naszym testem możliwe staje się poznanie siebie pod względem ośmiu cech osobowości. Cechami tymi są: ekstrawersja, sumienność, ugodowość, otwartość na doświadczenia, neurotyczność, poczucie umiejscowienia kontroli, poszukiwanie doznań i materializm. Test osobowości on line jest platformą on line na której można wykonać test. Jego wyniki są automatycznie wyliczone dzięki systemowi informatycznemu. Użytkownik wypełnia test osobowości, a ten jest następnie mu wysyłany na skrzynkę pocztową w formie linku. Dzięki temu może dzielić się tym testem z innymi oraz wracać do niego kiedy ma ochotę. Poza samym testem osobowości, użytkownik może zapoznać się z drugą częścią testu osobowości, jaką jest opcja doradcza.

Druga część testu osobowości on line – Testu Mirror.

Drugą częścią testu osobowości Mirror jest część poświęcona aspektom doradczym. Test Mirror na podstawie liniii badań zwraca wyniki, czyli informacje, o tym czy osoba może mieć do czynienia z podwyższoną liczbą wypadków prowadzących do urazów cielesnych. Ponad to podaje również informacje o tym, czy osoba ta ma życie finansowe na optymalnym poziomie. Informacja ta wskazuje, czy osoba może mieć problematyczny i niekorzystny sposób zachowywania się w kontekście finansów. Ponad to – i chyba jest to najważniejszy element testu osobowości mirror – test ten informuje ludzi o tym jaka aktywność w czasie wolnym  jest odpowiednia dla niego. Informacje o związanych z daną osobowością aktywnościach, pozawala na organizowanie swojego czasu wolnego, a to z kolei przekłada się na większą satysfakcję z życia. Kolejnym doradczym systemem testu osobowości Mirror jest to, że doradza pracę w którą warto się zaangażować, aby żyć w zgodzie ze swoją osobowością. Nie spełnimy się jako ktoś ekstrawertywny w bibliotece, ale na scenie już tak. Te właściwości testu Mirror są niespotykane. Jest to jedyny taki test na Polskim rynku testów psychologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *